ÖVRIGT / Teknika / Väggtelefon 12275423
nr 1227 5423
Väggtelefon
L M Ericsson, 1900-talets början. Höjd: 70
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 7 januari 2019
kl 20:20:12
700 kr
800 kr
1.000 kr